Graffiti w mieszkaniu? Postaw na fototapety lub plakaty

Graffiti to stały element przestrzeni miejskiej – początkowo traktowane jako wandalizm, dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawane jest za sztukę. Czy jest sposób na to, by swojemu mieszkaniu nadać trochę miejskiego stylu, fundując sobie graffiti na ścianie? Wystarczy, że udekorujemy wnętrze fototapetą lub plakatami z motywem graffiti (link do galerii www.fototapeta24.pl/galeria.php?id=19).

Motyw graffiti w mieszkaniu – fototapety czy plakaty?

Jeśli lubimy mocne akcenty, a do dyspozycji mamy całą ścianę, fototapeta to najefektowniejsza dekoracja, na jaką możemy się zdecydować. Wystarczy jedną ze ścian pokryć specjalną fototapetą graffiti, żeby pomieszczenie zmieniło się nie do poznania – nabrało charakteru i stało się bardzo oryginalne. Plakaty do idealna opcja dla tych, którzy dysponują zbyt małą przestrzenią na fototapetę albo wolą subtelniejsze dekoracje – idealnie pasują do każdego wnętrza.

Gdzie kupić fototapety i plakaty graffiti?

Fototapetę i plakaty z motywem graffiti kupimy zarówno w sklepach, jak i zamówimy u projektanta. Wykonane na zamówienie będą jedyne w swoim rodzaju i idealnie spełnią nasze wymagania – zarówno jeśli chodzi o wzór, jak i o rozmiar.

graffiti