Niepowtarzalne ozdoby 3d

Co zrobić, aby nadać pomieszczeniu unikalności, niepowtarzalnego charakteru i oryginalności? Należy zastosować ciekawe ozdoby ścienne.

Zupełną nowością na polskim rynku aranżacji wnętrz jest zastosowanie obrazów 3d, które mają niezwykłą moc oszukiwania oka człowieka. Najlepiej jest wybrać sobie jedną ścianę pokoju i na niej nakleić trójwymiarową tapetę lub powiesić obraz. Takie triki stosują często luksusowe hotele, które pragną nadać głębi swoim pokojom hotelowym. Pomieszczenie nie tylko sprawia wrażenie większego, ale znacznie ciekawszego dla hotelowego gościa. Może być również doskonałym źródłem inspiracji. Wspaniale jest obudzić się w komfortowym łóżku z widokiem na morze, marinę lub bezkresne molo. Taka perspektywa sprawia, że złudzenie optyczne sztucznie wydłuża całe pomieszczenie.

W ośrodkach górskich hotelarze często stosują obrazy 3d z motywem gór lub kominka, jeśli takiego nie ma w oferowanym pokoju. Taka tapeta zapewnia atmosferę przytulności i przyjemnego ciepła, mimo iż ogień nie jest prawdziwy.

Luksusowym i nowoczesnym pomieszczeniom można nadać głębi za pomocą paneli 3d, które nie tylko fantastycznie przyciągają oko i budzą zachwyt, ale pełnią też funkcję dekoracyjną dzięki której pokój wygląda jak z żurnala.